Activity board - MEDVÍDEK

1387
Efekt lupa
  • 1 z 3

rozměr desky : 40 x 30 x 1 cm 

  • 490 Kč 100 Kč –20 %
    322,31 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
390 Kč
Kategorie: ANDREU TOYS
 

Představujeme Activity board "Medvídek" - interaktivní vzdělávací hračku, která je více než jen zábavou. Tato deska s různými činnostmi je zábavným výukovým nástrojem, který rozvíjí dovednosti vašeho dítěte, pomáhá budovat jeho sebevědomí a podněcuje kreativitu.

Snímek obrazovky 2021-06-15 v 15.10.31
Activity board "Medvídek" je navržena tak, aby přirozeně rozvíjela různé dovednosti dětí, jako je motorika, koordinace a logické myšlení, prostřednictvím hry. Úkoly jako zavazování tkaniček, manipulace s knoflíky a šňůrkami jsou zábavným způsobem, jak učit děti základním dovednostem potřebným pro všední život.

Světlé a živé barvy Activity board "Medvídek" upoutají pozornost vašeho dítěte a podněcují jeho zvědavost. Vysoce kvalitní materiály zaručují bezpečnost a dlouhou životnost hračky, takže váš malý dobrodruh může bez obav zkoumat a učit se.

Activity board "Medvídek" je skvělý dar pro každé dítě. Je to hračka, která roste s dětmi a pomáhá jim rozvíjet své dovednosti krok za krokem. Bez ohledu na to, zda hledáte perfektní dárek nebo způsob, jak udržet své dítě vytížené a produktivní, Activity board "Medvídek" je skvělou volbou.