Dřevěné stavební kostky

1318

Kdo si rád nehraje s kostkami? Kdo rád nestaví domečky a hrady? V této sadě najdete 100 kusů různě tvarovaných kostek, ze kterých můžete postavit hrad, dům nebo celé město!

OBSAHUJE 100 kusů kostek různých tvarů

  • 900 Kč 210 Kč –23 %
    570,25 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem
690 Kč
Kategorie: ANDREU TOYS
 

Objevte kouzlo kreativity s našemi Dřevěnými kostkami. Tento set přináší perfektní kombinaci kvality, výdrže a radosti z hry, kterou můžete sdílet s celou rodinou.

1318-3

 

Naše Dřevěné kostky jsou víc než jen hračky. Jsou to nástroje pro rozvoj tvořivosti a fantazie. Každá kostka je ručně vyrobená z prémiového dřeva a pečlivě broušená, aby byla naprosto bezpečná i pro ty nejmenší stavitelé.

S těmito kostkami můžete postavit cokoliv, co vás napadne. Představivost má s našimi kostkami opravdu nekonečné možnosti. Můžete stavět hrady, domy, města, nebo třeba zvířátka.

Set obsahuje 100 různě tvarovaných a barevných kostek, které se dají snadno uklidit a jsou tak praktické i na cesty.

 

Snímek obrazovky 2021-06-15 v 15.10.31

Kvalita a bezpečnost: Každá kostka je vyrobena z prvotřídního dřeva a je důkladně ošetřena, aby byla naprosto bezpečná pro hraní.

Inspirovat kreativitu: Dřevěné kostky podporují tvořivost a představivost tím, že poskytují neomezené možnosti pro stavbu a hru.

Vývojové benefity: Hra s dřevěnými kostkami napomáhá rozvíjet motorické dovednosti, prostorovou orientaci a logické myšlení u dětí.

Praktičnost: Set je kompaktní a snadno přenosný, což ho činí ideálním společníkem na cesty a výlety.