Tip

Senzorické válečky

1330

 10 kruhových prohlubní a každá z nich má na dně jiný povrch. Stejné druhy povrchů jsou pak i na válečkách. 

rozměr desky : 27 x 11.5 x 4 cm

  • 590 Kč 110 Kč –18 %
    396,69 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem
480 Kč
Kategorie: ANDREU TOYS
 

Představujeme vám naše Senzorické válečky - nejnovější vynález z dílny španělské firmy Andreutoys. Tato výjimečná vzdělávací hračka je stvořena pro stimulaci smyslů a rozvoj taktilního poznání. Navrhnuta s láskou a péčí, tato hračka představuje perfektní kombinaci zábavy a učení pro vaše dítě.1330-5

Senzorické válečky obsahují dřevěnou destičku s 10 kruhovými prohlubněmi, každá s unikátním povrchem na dně. K těmto prohlubněmi náleží stejně strukturované válečky. Tato hračka vašemu dítěti představuje výzvu - umístit váleček s konkrétním povrchem na správné místo pouze na základě hmatového vnímání.

Klíčem k úspěchu je trénink a objevování. Senzorické válečky poskytují vašemu dítěti možnost rozvíjet své senzorické schopnosti a posílit svou koncentraci skrze hru.

Snímek obrazovky 2021-06-15 v 15.10.31

**Stimulace smyslů:** Pomocí různých textur a povrchů, tato hračka pomáhá stimulovat a rozvíjet smysl na dotek vašeho dítěte.

**Rozvíjejí motoriku:** Manipulace s válečky a jejich umisťování do správných prohlubní podněcuje jemnou motoriku a koordinaci.

**Skvělá vzdělávací hra:** Nejenže je tato hra zábavná, ale také je skvělou vzdělávací hračkou, která pomáhá dětem rozvíjet své poznávací schopnosti.

**Vysoká kvalita:** Vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva, tato hračka je odolná a určena k dlouhodobému použití.

**Bezpečné pro děti:** Naše Senzorické válečky jsou vyrobeny s důrazem na bezpečnost, všechny materiály a barvy jsou netoxické a bezpečné pro malé děti.