Konferenční stolek

BEDNA4_STOLEK_TRESEN
Neohodnoceno

Hledáte netradiční a originální řešení? Chtěli byste mít kolem sebe prostor plný originálních a jedinečných kousků, které budou přesně podle vašich přání a budou tak odrážet vaši osobnost?

Vyzkoušejte náš bedýnkový konferenční stolek v jakkémkoliv odstínu si budete přát. Skvělé řešení pro odkládání věcí v obývacím pokoji a idelání pro vytvoření malého příjemného posezení na terase. Bedýnky vytvoří úžasný prostor pro dekorace nebo ukládání knih, časopisů a další nutností. Je možné přidat do bedýnek police a prostor tak krásně rozčlenit.

rozměr: v:40 cm x  š:84 cm (rozměr jedné bedýnky 60x30x24 cm)

DOKONČÍME BARVOU PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ!

Doba dodání 7-10 dní.

 

 


  • 1 636,36 Kč bez DPH
  • Objednáno
1 980 Kč
Kategorie: Bedýnkový nábytek
Hmotnost: 14 kg
 

Originální bedýnkový konferenční stolek v jakkémkoliv odstínu si budete přát. Oživí interiér vašeho obýváku nebo vytvoří prostor pro schůzky u kávy ve vaší kanceláři. Je skvělým řešením pro odkládání věcí v obývacím pokoji nebo pro vytvoření malého příjemného posezení na terase. Bedýnky vytvoří úžasný prostor pro dekorace nebo ukládání knih, časopisů a další nutností. Je možné přidat do bedýnek police a prostor tak krásně rozčlenit. Stolek je vyroben z bedýnek ze smrkového dřeva a je dokončen voskovým mořidlem.

  • originální příjemné posezení
  • ideální jako úložný prostor
  • vše máte po ruce a stylově!

 

PARAMETRY

  • Rozměr: v:40cm x š:84 cm x h:24 cm ( rozměr jedné bedýnky 60x40x24 cm)
  • Barva: jakákoliv z naší nabídky
  • Počet dřevěných bedýnek: 4
  • Materiál bedýnek: Smrkové dřevo

 

ÚPRAVA NA MÍRU

Proč si vybrat naše produkty? 

Protože jedině u nás si můžete vybírat z řady odstínů mořidel a olejů, kterými bude vaše bedýnková sestava dokončena. Můžete si vybrat jakkýkoliv jiný odstín a my vám bedýnkový nábytek vytvoříme podle přání. Získáte tak jedinečný a originální bedýnkový kousek, který bude přesně podle vaši představ. Všechno řešíme osobně a individuálně a vytvoříme tak společně bedýnkový nábytek, který bude pasovat do vašeho pokoje, kanceláře, koupelny nebo jídelny. Stačí nás kontaktovat na e-mail info@caryawood.cz nebo kliknout na dotaz u konkrétního produktu a napsat Váš požadavek. Snažíme se maximálně splnit Vaše přání.


Pokud není produkt momentálně skladem klikněte na "Dotaz" u produktu a zeptejte se nás.

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: