Pískový mlýn ECOLINE

Efekt lupa
  • 1 z 3

Tato hračka je vyrobena z 98 % cukrové třtiny a 2 % dřevěných štěpků z gumovníku.

Ekologické, udržitelné a recyklovatelné.

 

rozměr: 20 x 16.5 x 35 cm

 

Hračky z kategorie ECOline - BIOplast jsou hračky, které vypadají jako z plastu, jsou omyvatelné jako plast, odolné jako plast, ale z plastu NEJSOU! Jsou totiž vyrobeny z cukrové třtiny. Kombinují nadčasový design odolných netoxických hraček s bezolejovým rostlinným biothylenem, vyrobeným z cukrové třtiny, namísto polymeru.

 


  • 652,89 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
790 Kč
Kategorie: ECOline - BIOplast
 
Pískový mlýn ECOLINE

Proč si vybrat bioplast?

  • netoxické
  • omyvatelné
  • odolné
  • krásné a jemné barvy
  • ekologické
  • vyrobené z obnovitelných zdrojů

EKO HRAČKA

Pískový mlýn ECOLINE je vyroben z cukrové třtiny a je 100% šetrný k životnímu prostředí. Je to skvělá hračka pro děti, které hledají něco odolného, bezpečného a ekologického. Hračka je vyrobena z 98 % z cukrové třtiny a 2 % z dřevěných třísek z gumovníku. Je také ekologická, udržitelná a recyklovatelná.

Pískový mlýn ECOLINE
Pískový mlýn ECOLINE

PÍSOKOVÝ MLÝN ECOLINE

Je ekologická, udržitelná a recyklovatelná a dodává se v různých zábavných barvách. Navíc má rozměry 20 x 16,5 x 35 cm, takže je ideální pro malé ručičky. Tak proč nevyzkoušet mlýnek na písek ECOLINE? Zamilujete si ho vy i vaše dítě! Je to také skvělý způsob, jak je seznámit se světem techniky. Ať už vytvářejí složité konstrukce nebo staví stavby z kostek, tato hračka je jistě zabaví a zaujme. Navíc se tak snadno čistí! Stačí přidat trochu vody a mýdla a můžete začít!

Proč je má příroda radši?

Produkce těchto hraček, vyráběných z Biothylenu (zelený Polyethylen), se výrazně podílí na záchraně přírodního prostředí. Naši enviromentální stopu tak redukuje nejenom tím, že využívá znovu obnovitelné zdroje, ale tím že při pěstování cukrové třtiny (i jiných rostlin), je absorbován CO2 a produkován kyslík.

Biothylen je 100% recyklovatelný spolu s konvenčními plasty. Takže pokud by přece jenom nějaká hračka měla v plánu odejít do důchodu, může být s klidem hozena do žlutého kontejneru a společně s ostatními plasty být recyklována a použita k výrobě další věcí jako jsou lavičky či klouzačky.

Pískový mlýn ECOLINE