Nauková deska - Lidská kostra

1534

SENSOBOX nauková deska v podobě lidského těla. Deska ve tvaru obdélníku, rozměry 42×23 cm, uvnitř vyříznutý tvar lidského těla. Celé zalité epoxidovou pryskyřicí. Sada navíc obsahuje dřevěné prvky kosterního systému pro umisťování.

Perfektní pro plnění plastelínou, sypkými výrobky, plastovými hmotami nebo pro kreslení suchými fixy.

 


  • 785,12 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
950 Kč
Kategorie: Lidské tělo
Hmotnost: 1 kg
 

Sensobox kosterní systém je učební pomůcka. Deska ke kreativnímu dotvoření plus kvízové doplnění různých částí lidské kostry.

Dřevěné puzzle v podobě lidského kosterního systému budou skvělou vědeckou pomůckou pro mladé badatele našeho těla.

Základna 42×23 cm je celá potažena epoxidovou pryskyřicí, takže můžete použít například fixy stíratelnými za sucha. S jejich pomocí si označíte další systémy, umístění orgánů nebo schéma krevního oběhu. 

Sada obsahuje 16 prvků - kosti, které se seskupují dohromady a slouží k uspořádání do dřevěného základu. Kosti můžete také zasypat pískem a zahrát si na archeology. Dětem tak představíte další zajímavý vědní obor.

 

Ideální pro smyslové hry a trénink koordinace ruka - oko. Vršek je navíc potažený pryskyřicí, takže na něj můžete značit suchými fixami nebo lepit plastelínou.

Hra s využitím těchto naukových desek rozvíjí kreativitu a představivost dítěte. Podporují smyslový rozvoj a jemnou motoriku.

Díky takové zábavě bude pro dítě potěšením poznávání jednotlivých kostí a jejich umístění.

 

!!Toto není hračka, ale učebními pomůcka, která vyžaduje přítomnost dospělé osoby při používání výrobku dítětem.Vhodné pro děti od 3 let!!