DOVOLENÁ!Vážení zákazníci, objednávky, které vytvoříte ve dnech 20.4 - 23.4, budou vyřizovány až od pondělí 24.4. 2023. Děkuji za pochopení :)

Hasičské auto BIO plast (L)

Tato hračka je vyrobena z 98 % cukrové třtiny a 2 % dřevěných štěpků z gumovníku.

Ekologické, udržitelné a recyklovatelné.

Rozměr: 11 x 17 x 13 cm.

 

Hračky z kategorie ECOline - BIOplast jsou hračky, které vypadají jako z plastu, jsou omyvatelné jako plast, odolné jako plast, ale z plastu NEJSOU! Jsou totiž vyrobeny z cukrové třtiny. Kombinují nadčasový design odolných netoxických hraček s bezolejovým rostlinným biothylenem, vyrobeným z cukrové třtiny, namísto polymeru.


  • 198,35 Kč bez DPH
  • (4 ks) Skladem
240 Kč
Kategorie: Novinky
 
Hasičské auto BIO plast (L)

Proč si vybrat bioplast?

  • netoxické
  • omyvatelné
  • odolné
  • krásné a jemné barvy
  • ekologické
  • vyrobené z obnovitelných zdrojů

Váš malý hasič si bude s tímto hasičským autem rád hrát. Je vyrobeno z 98 % z cukrové třtiny a 2 % z dřevěných třísek z gumovníku, takže je ekologické, udržitelné a recyklovatelné. Navíc má velikost přesně pro malé ručičky. Tak se do toho pusťte a připravte hasičské auto k jízdě!

Hasičské auto BIO plast (L)
Hasičské auto BIO plast (L)

Hasičské auto je hračka, která je vyrobena z 98 % z cukrové třtiny a 2 % z dřevěných štěpků z gumovníku. Je ekologická, udržitelná a recyklovatelná. Má rozměry 11 x 17 x 13 cm.

Proč je má příroda radši?

Produkce těchto hraček, vyráběných z Biothylenu (zelený Polyethylen), se výrazně podílí na záchraně přírodního prostředí. Naši enviromentální stopu tak redukuje nejenom tím, že využívá znovu obnovitelné zdroje, ale tím že při pěstování cukrové třtiny (i jiných rostlin), je absorbován CO2 a produkován kyslík.

Biothylen je 100% recyklovatelný spolu s konvenčními plasty. Takže pokud by přece jenom nějaká hračka měla v plánu odejít do důchodu, může být s klidem hozena do žlutého kontejneru a společně s ostatními plasty být recyklována a použita k výrobě další věcí jako jsou lavičky či klouzačky.

Hasičské auto BIO plast (L)