Novinka

Jeep Truck BIO plast (L)

Tato hračka je vyrobena z 98 % cukrové třtiny a 2 % dřevěných štěpků z gumovníku.

Ekologické, udržitelné a recyklovatelné.

Rozměr: 11 x 15 x 13 cm.

 

 

Hračky z kategorie ECOline - BIOplast jsou hračky, které vypadají jako z plastu, jsou omyvatelné jako plast, odolné jako plast, ale z plastu NEJSOU! Jsou totiž vyrobeny z cukrové třtiny. Kombinují nadčasový design odolných netoxických hraček s bezolejovým rostlinným biothylenem, vyrobeným z cukrové třtiny, namísto polymeru.

  • 240 Kč 24 Kč –10 %
    178,51 Kč bez DPH
  • (3 ks) Skladem
216 Kč
Kategorie: Novinky
 
Jeep Truck BIO plast (L)

Proč si vybrat bioplast?

  • netoxické
  • omyvatelné
  • odolné
  • krásné a jemné barvy
  • ekologické
  • vyrobené z obnovitelných zdrojů

EKO HRAČKA

Jeep Truck BIO plast je perfektní ekologická, udržitelná a recyklovatelná hračka. Tato hračka je vyrobena z cukrové třtiny a je ekologická, udržitelná a recyklovatelná, takže je skvělá pro životní prostředí. Je také skvělou volbou pro rodiče, kteří dávají přednost hračkám vyrobeným z přírodních materiálů. Hračka je vyrobena z 98 % z cukrové třtiny a 2 % z dřevěných třísek z gumovníku, takže je ekologická a udržitelná. Hračka má rozměry 11 x 15 x 13 cm.

Jeep Truck BIO plast (L)
Jeep Truck BIO plast (L)

Hledáte ekologickou, udržitelnou a recyklovatelnou hračku? Nehledejte nic jiného než Jeep Truck BIOplast! Tato hračka je vyrobena z 98 % z cukrové třtiny a 2 % z dřevěných třísek z gumovníku. Je šetrná k životnímu prostředí, udržitelná a recyklovatelná, takže si s ní můžete hrát ještě dlouhá léta. Navíc má ideální velikost pro malé ruce.

Proč je má příroda radši?

Produkce těchto hraček, vyráběných z Biothylenu (zelený Polyethylen), se výrazně podílí na záchraně přírodního prostředí. Naši enviromentální stopu tak redukuje nejenom tím, že využívá znovu obnovitelné zdroje, ale tím že při pěstování cukrové třtiny (i jiných rostlin), je absorbován CO2 a produkován kyslík.

Biothylen je 100% recyklovatelný spolu s konvenčními plasty. Takže pokud by přece jenom nějaká hračka měla v plánu odejít do důchodu, může být s klidem hozena do žlutého kontejneru a společně s ostatními plasty být recyklována a použita k výrobě další věcí jako jsou lavičky či klouzačky.

Jeep Truck BIO plast (L)