Novinka

Modrý vrtulník BIO plast (L)

Tato hračka je vyrobena z 98 % cukrové třtiny a 2 % dřevěných štěpků z gumovníku.

Ekologické, udržitelné a recyklovatelné.

Rozměr: 14 x 11 x 9 cm.

 

Hračky z kategorie ECOline - BIOplast jsou hračky, které vypadají jako z plastu, jsou omyvatelné jako plast, odolné jako plast, ale z plastu NEJSOU! Jsou totiž vyrobeny z cukrové třtiny. Kombinují nadčasový design odolných netoxických hraček s bezolejovým rostlinným biothylenem, vyrobeným z cukrové třtiny, namísto polymeru.

  • 210 Kč 21 Kč –10 %
    156,20 Kč bez DPH
  • (2 ks) Skladem
189 Kč
Kategorie: Novinky
 
Modrý vrtulník BIO plast (L)

Proč si vybrat bioplast?

  • netoxické
  • omyvatelné
  • odolné
  • krásné a jemné barvy
  • ekologické
  • vyrobené z obnovitelných zdrojů

EKO HRAČKA

Tato hračka Blue helicopter BIOplast je vyrobena z 98 % z cukrové třtiny a 2 % z dřevěných štěpků z gumovníku. Je šetrná k životnímu prostředí, udržitelná a recyklovatelná a co je nejlepší, má ideální velikost pro malé ruce!

Modrý vrtulník BIO plast (L)
Modrý vrtulník BIO plast (L)

Hledáte hračku, která je šetrná k životnímu prostředí a zároveň bezpečná pro vaše dítě? Nehledejte nic jiného než hračku Blue Helicopter BIOplast! Tato hračka je vyrobena z cukrové třtiny, je udržitelná, ekologická a bezpečná pro hru vašich dětí. Hračka Blue Helicopter BIOplast je vyrobena z 98 % z cukrové třtiny a 2 % z dřevěných třísek z gumovníku a je odolná a má dlouhou životnost.  Je také šetrná k životnímu prostředí, recyklovatelná a bezpečná pro děti. Hračka má rozměry 14 x 11 x 9 cm.

Proč je má příroda radši?

Produkce těchto hraček, vyráběných z Biothylenu (zelený Polyethylen), se výrazně podílí na záchraně přírodního prostředí. Naši enviromentální stopu tak redukuje nejenom tím, že využívá znovu obnovitelné zdroje, ale tím že při pěstování cukrové třtiny (i jiných rostlin), je absorbován CO2 a produkován kyslík.

Biothylen je 100% recyklovatelný spolu s konvenčními plasty. Takže pokud by přece jenom nějaká hračka měla v plánu odejít do důchodu, může být s klidem hozena do žlutého kontejneru a společně s ostatními plasty být recyklována a použita k výrobě další věcí jako jsou lavičky či klouzačky.

Modrý vrtulník BIO plast (L)