Novinka

Náklaďák BIO plast (L)

Tato hračka je vyrobena z 98 % cukrové třtiny a 2 % dřevěných štěpků z gumovníku.

Ekologické, udržitelné a recyklovatelné.

Rozměr: 11 x 17 x 13 cm.

 

Hračky z kategorie ECOline - BIOplast jsou hračky, které vypadají jako z plastu, jsou omyvatelné jako plast, odolné jako plast, ale z plastu NEJSOU! Jsou totiž vyrobeny z cukrové třtiny. Kombinují nadčasový design odolných netoxických hraček s bezolejovým rostlinným biothylenem, vyrobeným z cukrové třtiny, namísto polymeru.

  • 240 Kč 24 Kč –10 %
    178,51 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
216 Kč
Kategorie: Novinky
 
Náklaďák BIO plast (L)

Proč si vybrat bioplast?

  • netoxické
  • omyvatelné
  • odolné
  • krásné a jemné barvy
  • ekologické
  • vyrobené z obnovitelných zdrojů

EKO HRAČKY

Hledáte něco zábavného a ekologického na hraní? Podívejte se na naši hračku Truck BIOplast! Tato hračka je vyrobena z 98 % z cukrové třtiny a 2 % z dřevěných třísek z gumovníku. Je ekologická, udržitelná a recyklovatelná, takže si můžete hrát bez obav ze škodlivých chemikálií nebo toxinů. Navíc má velikost přesně pro malé ručičky, takže se s ní vaše dítě může bavit už od narození.

Náklaďák BIO plast (L)
Náklaďák BIO plast (L)

Tyto hračky jsou vyrobeny z cukrové třtiny a jsou 100% biologicky odbouratelné, proto jsou pro vaše děti bezpečné. Jsou také vyrobeny ze 100% obnovitelných zdrojů, takže jsou zcela přírodní a ekologické. Navíc jsou recyklovatelné, takže můžete být klidní, protože víte, že poté, co si s nimi děti přestanou hrát, budou dobře využity.

Proč je má příroda radši?

Produkce těchto hraček, vyráběných z Biothylenu (zelený Polyethylen), se výrazně podílí na záchraně přírodního prostředí. Naši enviromentální stopu tak redukuje nejenom tím, že využívá znovu obnovitelné zdroje, ale tím že při pěstování cukrové třtiny (i jiných rostlin), je absorbován CO2 a produkován kyslík.

Biothylen je 100% recyklovatelný spolu s konvenčními plasty. Takže pokud by přece jenom nějaká hračka měla v plánu odejít do důchodu, může být s klidem hozena do žlutého kontejneru a společně s ostatními plasty být recyklována a použita k výrobě další věcí jako jsou lavičky či klouzačky.

Náklaďák BIO plast (L)