Novinka

Náklaďák BIO plast (XL)

Efekt lupa
 • 1 z 2

Tato hračka je vyrobena z 98 % cukrové třtiny a 2 % dřevěných štěpků z gumovníku.

Ekologické, udržitelné a recyklovatelné.

Rozměr: 22 cm.

 

Hračky z kategorie ECOline - BIOplast jsou hračky, které vypadají jako z plastu, jsou omyvatelné jako plast, odolné jako plast, ale z plastu NEJSOU! Jsou totiž vyrobeny z cukrové třtiny. Kombinují nadčasový design odolných netoxických hraček s bezolejovým rostlinným biothylenem, vyrobeným z cukrové třtiny, namísto polymeru.

 • 420 Kč 42 Kč –10 %
  312,40 Kč bez DPH
 • Objednáno
378 Kč
Kategorie: Novinky
Položka byla vyprodána...
 
Náklaďák BIO plast (XL)

Proč si vybrat bioplast?

 • netoxické
 • omyvatelné
 • odolné
 • krásné a jemné barvy
 • ekologické
 • vyrobené z obnovitelných zdrojů

EKO hračky

Představujeme hračku Náklaďák z BIOplastu! Tato ekologická hračka je vyrobena z cukrové třtiny, je netoxická, odolná a ideální pro děti od 3 let. Je také ideální pro děti, které se přirozeně zajímají o auta. Tato hračka je vyrobena z ekologických materiálů a je vyrobena tak, aby vydržela. Navíc je plně omyvatelná pro snadnou údržbu. Tak proč nedopřát svému dítěti to nejlepší z obou světů s Náklaďákem z BIOplastu?

Náklaďák BIO plast (XL)
Náklaďák BIO plast (XL)

Hledáte veselý a ekologický způsob, jak si hrát s dětmi? Podívejte se na Truck BIOplast - udržitelnou a recyklovatelnou hračku, která je vyrobena z cukrové třtiny. Tato 22 cm dlouhá hračka je vyrobena z 98 % z cukrové třtiny a 2 % z dřevěných třísek z gumovníku. Je ekologická, udržitelná a recyklovatelná a má ideální velikost pro nejmenší. Navíc je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a je bezpečná pro malé ručičky. Tak už nečekejte - přidejte tuto hračku do sbírky svého dítěte ještě dnes!

Proč je má příroda radši?

Produkce těchto hraček, vyráběných z Biothylenu (zelený Polyethylen), se výrazně podílí na záchraně přírodního prostředí. Naši enviromentální stopu tak redukuje nejenom tím, že využívá znovu obnovitelné zdroje, ale tím že při pěstování cukrové třtiny (i jiných rostlin), je absorbován CO2 a produkován kyslík.

Biothylen je 100% recyklovatelný spolu s konvenčními plasty. Takže pokud by přece jenom nějaká hračka měla v plánu odejít do důchodu, může být s klidem hozena do žlutého kontejneru a společně s ostatními plasty být recyklována a použita k výrobě další věcí jako jsou lavičky či klouzačky.

Náklaďák BIO plast (XL)