Novinka

Růžové letadlo BIO plast (L)

Tato hračka je vyrobena z 98 % cukrové třtiny a 2 % dřevěných štěpků z gumovníku.

Ekologické, udržitelné a recyklovatelné.

Rozměr: 15 x 15 x 8,5 cm.

 

Hračky z kategorie ECOline - BIOplast jsou hračky, které vypadají jako z plastu, jsou omyvatelné jako plast, odolné jako plast, ale z plastu NEJSOU! Jsou totiž vyrobeny z cukrové třtiny. Kombinují nadčasový design odolných netoxických hraček s bezolejovým rostlinným biothylenem, vyrobeným z cukrové třtiny, namísto polymeru.

  • 210 Kč 21 Kč –10 %
    156,20 Kč bez DPH
  • Objednáno
189 Kč
Kategorie: Novinky
Položka byla vyprodána...
 
Růžové letadlo BIO plast (L)

Proč si vybrat bioplast?

  • netoxické
  • omyvatelné
  • odolné
  • krásné a jemné barvy
  • ekologické
  • vyrobené z obnovitelných zdrojů

EKO HRAČKA

Hledáte zábavnou, ekologickou, udržitelnou a recyklovatelnou hračku? Nehledejte nic jiného než hračku Pink Plane BIOplast! Tato hračka o rozměrech 15 x 15 x 8,5 cm je vyrobena z 98 % z cukrové třtiny a 2 % z dřevěných třísek z gumovníku. Je ekologická, udržitelná a recyklovatelná. Navíc je díky své velikosti a tvaru ideální pro malé ručičky. Takže ať už je vaše dítě pilot nebo pasažér, tuto hračku si určitě zamiluje!


Růžové letadlo BIO plast (L)
Růžové letadlo BIO plast (L)

Růžové letadlo BIOplast je ideální hračka pro děti od 3 let. Je vyrobena z 98 % z cukrové třtiny a 2 % z dřevěných třísek z gumovníku. Tato hračka je ekologická, udržitelná a recyklovatelná. Má rozměry 15 x 15 x 8,5 cm.

Proč je má příroda radši?

Produkce těchto hraček, vyráběných z Biothylenu (zelený Polyethylen), se výrazně podílí na záchraně přírodního prostředí. Naši enviromentální stopu tak redukuje nejenom tím, že využívá znovu obnovitelné zdroje, ale tím že při pěstování cukrové třtiny (i jiných rostlin), je absorbován CO2 a produkován kyslík.

Biothylen je 100% recyklovatelný spolu s konvenčními plasty. Takže pokud by přece jenom nějaká hračka měla v plánu odejít do důchodu, může být s klidem hozena do žlutého kontejneru a společně s ostatními plasty být recyklována a použita k výrobě další věcí jako jsou lavičky či klouzačky.

Růžové letadlo BIO plast (L)