Novinka

Náušnice

Efekt lupa
  • 1 z 2

Máte rádi jedinečné a originální dárky? Hledáte maličkost, kterou byste potěšili kolegyni, kamarádku nebo chcete udělat ranost samy sobě?

Tak si pořiďte naše jedinečné a originální náušnice s různými kameny. Náušnie mají háčky na provléhnutí ušní dírkou a skládají se z dřevěného lůžka vyplněného kamínky. K lůžku je připevněna stříbrná ozdoba a náušnice tak elegantně prodlužuje.

rozměr: lůžko má průměr 1cm a společně s ozdobou jsou dlouhé 5cm

Každý kousek je originál a má na sobě jiné kameny, takže se vždy můžete nechat překvapit, které k vám poputují. Pokud ale trváte na určité barvě a vzhledu náušnic, určitě neváhejte po vytvoření objednávky mi napsat, abychom se domluvili na tom, jaké k Vám poputují :)


  • 123,97 Kč bez DPH
  • (5 ks) Skladem
150 Kč
Kategorie: Šperky Dřevo&Kameny
 

Krásné náušnice potěší každou ženu :) v tomto případě jde o kombinaci dřeva a kamínků. Každý kamínek navíc nese i sílu, která vám do života přinese lásku, štěstí, úspěch nebo odežene strach. Originální náušnice s různými kameny. Náušnie mají háčky na provléhnutí ušní dírkou a skládají se z dřevěného lůžka vyplněného kamínky. K lůžku je připevněna stříbrná ozdoba a náušnice tak elegantně prodlužuje.

  • krásný dárek
  • slušivý a originální doplněk

 

BUĎTE KRÁSNÁ A STYLOVÁ!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: