Nauková deska - Zemské vrstvy

1535

 

SENSOBOX - Zemské vrstvy je učební pomůcka, deska k vyplnění a puzzle v jednom.

Dřevěná deska o průměru 30 cm, celá potažená epoxidovou pryskyřicí.

Ideální pro poznávání vnitřní struktury Země. Sada obsahuje 5 pohyblivých prvků pro označení jednotlivých vrstev. Ideální pro smyslové hry a trénink koordinace ruka - oko. Vršek je navíc potažený pryskyřicí, takže na něj můžete značit suchými fixami nebo lepit plastelínou ( např. oceány).

Na desce jsou uvedeny i rozměry průřezů Zemí. Vzhledem k zploštění Zeměkoule se uvádí rovníkový poloměr (6378 km). Běžně se užívá střední poloměr (6370 km), který je uveden i na desce.


  • 818,18 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
990 Kč
Kategorie: Vesmír a Země
Hmotnost: 1 kg
 

Sensobox zemské vrstvy je učební pomůcka. Deska ke kreativnímu dotvoření.

SENSOBOX - Zemské vrstvy je didaktická, vzdělávací a smyslová pomůcka v jednom. Ideální pro poznávání vnitřní struktury Země. Sada obsahuje 5 pohyblivých prvků pro označení jednotlivých vrstev. Mapa je navíc potažena pryskyřicí, takže na ni můžete psát suchými fixami nebo pokrýt ji plastelínou např. oceány. Naplnit ho můžete barevnou rýží  nebo  cizrnou , ale také přírodními produkty, které najdete ve své kuchyni. 

 

Ideální pro smyslové hry a trénink koordinace ruka - oko. Vršek je navíc potažený pryskyřicí, takže na něj můžete značit suchými fixami nebo lepit plastelínou.

Hra s využitím těchto naukových desek rozvíjí kreativitu a představivost dítěte. Podporují smyslový rozvoj a jemnou motoriku.

 

!!Toto není hračka, ale učebními pomůcka, která vyžaduje přítomnost dospělé osoby při používání výrobku dítětem.Vhodné pro děti od 3 let!!