DOVOLENÁ!Vážení zákazníci, objednávky, které vytvoříte ve dnech 20.4 - 23.4, budou vyřizovány až od pondělí 24.4. 2023. Děkuji za pochopení :)
Novinka

DŘEVĚNÉ KOUSÁTKO - Včelka

Efekt lupa
  • 1 z 3

Dřevěná kousátka jako dárek je zaručená sázka na jistotu! Jsou ze 100% přírodního materiálu a navíc podporují vývoj dítěte už od úplných počátku. 

Vyrobeno z bukového dřeva.

rozměr: 11,5 cm x 9 cm x 1,5 cm

vhodné pro děti od 3 měsíců

 

 

POKUD VYBERETE MOŽNOST "DÁRKOVÉ BALENÍ" NEZAPOMEŇTE DO POZNÁMKY ZAPSAT JMÉNO DÍTĚTE A JEHO DATUM NAROZENÍ, MŮŽETE PŘIPSAT I VZKAZ, KTERÝ VÁM VYTISKNEME NA KARTIČKU :)

  • 390 Kč 195 Kč –50 %
    161,16 Kč bez DPH
  • (5 ks) Skladem
195 Kč
  • Varianta
Kategorie: WOODENCATERPILLAR
 

Malý dárek který potěší nejen miminko ale i maminku? Originální a stylová maličkost, která rozhodně nebude jen další z mnoha hraček! Naše dřevěná kousátka, která jsou vyrobena ručně z bukového dřeva jsou 100% přírodní a netoxická!

Hned v začátcích svého vývoje začínají děti objevovat a zkoumat svět kolem sebe a to především za pomoci pusinky! Také začínají růst první zoubky a děti hledají úlevu v kousání do hraček. Naše dřevěné kousátko je hladké a navrženo tak, aby bylo snadno uchopitelné. Miminko si tak může kousáním uklidňovat dásně. Kousátko navíc slouží i jako zajímavá hračka a dítěti tak poskytnete možnost rozvíjet jemnou motoriku, koordinaci OKO-RUKA a podporovat další jeho vývoj.

Pořiďte kousátko ve tvaru Včelky i s kytičkou a udělejte maximum pro vývoj vašeho dítěte.

 

PARAMETRY

  • Ručně vyráběný produkt
  • 100% přírodní dřevo a organický lněný olej
  • Bezpečný, netoxický a bez chemikálií
  • Snadno uchopitelný design
  • Hladký a jemný k dásní
  • Zklidňuje dítě
  • Podporuje smyslový vývoj
  • Rozvíjí spolupráci rukou a očí
  • Podporuje rozvoj motorických dovedností
  • Ekologický